Kurzy angličtiny pro děti pod hlavičkou Děti do světa byly vytvořeny Romanou Kopalovou a zahájeny v září 2020. Jak už to tak bývá, nápad vzešel z vlastní potřeby zakladatelky 🙂

“Už delší dobu jsem řešila, zda dát naše syny na angličtinu. Začala jsem průzkumem internetu, vyzkoušela ukázkové hodiny různých jazykových škol. Poté jsem se stala lektorkou jedné z nich a dále zkoumala ostatní metodiky. Vše nakonec vyústilo ve vytvoření vlastních kurzů, ve kterých jsem skloubila to, co mi sedělo nejvíce.”

Cílem DĚTI DO SVĚTA je děti pro angličtinu nadchnout, pomoci jim ji ovládnout a vybavit je tak něčím, z čeho budou mít užitek po celý život. Něčím, co jim umožní vyletět do světa, objevovat ho a poznávat bez ohledu na to, kde se zrovna nachází :).

Maggie_dancing

PROČ UČÍME METODOU WOW!

Celá metodika vychází z nejnovějších psycholingvistických poznatků. Je unikátní využitím skutečné lidské tváře, akreditovaná a oblíbená nejen u nás, ale i ve světě. 

“Tato metodika okamžitě zaujala nejen mě, ale hlavně naše děti, které hltají videa se Stevem, kdykoli je pustím. Díky tomu si pak pobrukují písničky, opakují fráze a angličtina se jim jednoduše dostává pod kůži. Setkání s lidmi, kteří za metodikou stojí, mě jen utvrdilo v tom, že jsem zvolila správně.”

ZAKLADATELKA A lektorka
Romana kopalová

JAK JSEM SE DOSTALA K UČENÍ ANGLIČTINY A PROČ SE MU VĚNUJI?

Jsem lektorkou angličtiny pro děti a mámou dvou opravdu živých kluků.

Během studií na Vysoké škole ekonomické v Praze jsem strávila nějakou dobu v USA nejdřív v rámci programu Work&Travel, později jako au-pair starající se o 3 děti. Byla to úžasná zkušenost, která nejen podpořila moje zaujetí pro angličtinu, ale taky pro práci s dětmi.

Řešila jsem, kde a jak by se mohli angličtinu učit naši kluci. Tematika jazyků v raném věku mě zajímala čím dál tím víc, a tak mě napadlo stát se lektorkou. Prošla jsem si tréninkem, výběrovým řízením a začala učit v jazykové škole pro děti a také v dětském klubu. Dále se vzdělávám, a to zejména v oblasti metody Wow!, se kterou nyní učíme.

Před tím jsem dělala velmi rozmanitou práci Brand Managera v mezinárodní kosmetické společnosti.

Dalšími věcmi, co mě baví, jsou cyklistika, jóga, šití, víkendy mimo Prahu, kamarádi, zvířata, no je toho moc :).

V učení angličtiny vidím cestu, jak podpořit zaujetí pro jazyky u svých a ostatních dětí. Jak je naučit a předat jim něco, co obohatí a usnadní celý jejich život. Je to zkrátka práce, co má smysl :)!

LEKTORKY KURZŮ